The power of many

recruiting@next-kraftwerke.de +49 221 82 00 85 0
Informacje o codziennej pracy w Next Kraftwerke

Kariera w Next Kraftwerke

Firma Next Kraftwerke sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie została założona w 2016 r. jako spółka zależna od firmy Next Kraftwerke GmbH w Niemczech. Oferujemy innowacyjne usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci, handlu energią elektryczną i rezerwy mocy za pomocą Wirtualnej Elektrowni. Nasz ogólny długoterminowy cel to przyczynianie się do stworzenia systemu elektroenergetycznego w 100% opartego o odnawialne źródła energii.

Od momentu założenia w 2009 roku firma Next Kraftwerke rozwinęła się w międzynarodowego dostawcę usług energetycznych zatrudniającego ponad 200 pracowników. Oprócz głównej siedziby w Kolonii posiadamy spółki zależne i wspólne przedsięwzięcia w Austrii, Belgii, Francji, Włoszech, Polsce, Szwajcarii i Japonii. W przyszłości będziemy nadal rozwijać się na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Kultura przedsiębiorstwa

Next Kraftwerke GmbH z siedzibą w Kolonii została założona w 2009 roku przez naszych dwóch dyrektorów zarządzających Hendrik (Sämisch) i Jochen (Schwill), którzy wcześniej prowadzili wspólne badania w Instytucie Ekonomii Energetycznej (EWI) na Uniwersytecie w Kolonii. Next Kraftwerke jest wynikiem właśnie tych badań. Podtrzymaliśmy to badawcze i ciekawe podejście i do dziś jest ono częścią naszej codziennej pracy w Next Kraftwerke. Celowo staramy się o płaską hierarchię, a polityka otwartych drzwi to coś więcej niż tylko współczesne ustne deklaracje. Dla nas, kultura dyskusji na równej stopie i możliwość wniesienia własnych pomysłów są rzeczą oczywistą. To właśnie ta kultura pozwala nam tworzyć i wdrażać decydujące impulsy i sugestie w procesie rozwoju produktów i w codziennym życiu przedsiębiorstwa. Uważamy, że prowadzi to do doskonałych wyników, jeżeli zaangażowanie i inicjatywa są wspierane.

Wspólna praca pracowników Next Kraftwerke

O nas

Organizujemy projekty w sposób zwinny w innowacyjnych zespołach, dzięki czemu zapewniamy inspirującą atmosferę pracy. Do organizacji naszej pracy wykorzystujemy rozwiązania Atlassian (Jira i Confluence). 

Wspólna praca nad osiągnięciem naszych celów jest dla nas bardzo ważna. The Power of Many to nie tylko nasze hasło, ale także rzeczywistość, którą żyjemy.

Mile widziana jest osobista inicjatywa i ambicja, która pozwala myśleć nieszablonowo.

Cenimy otwartą komunikację i płaską hierarchię. 

Kirsten Lena Kitzmann jest kierownikiem działu kadr w Next Kraftwerke.

Skontaktuj się z nami

Masz dalsze pytania? Prosimy o kontakt mailowy.