NEXTRA: Platforma handlowa

Dzięki NEXTRA możesz samodzielnie handlować na giełdzie

Czy chesz uczestniczyć w europejskich rynkach energii elektrycznej bez inwestowania w kosztowne dostępy do giełdy? Dzięki naszej platformie handlowej NEXTRA oferujemy Ci możliwość handlu na giełdzie energii elektrycznej bez konieczności zostania licencjonowanym traderem. W ten sposób jesteś odpowiedzialny za swój własny biznes i możesz pełnić rolę sprzedawcy energii elektrycznej wobec swoich klientów. Za pośrednictwem prostego w obsłudze interfejsu graficznego lub intuicyjnego interfejsu API, system NEXTRA daje Ci dostęp do odpowiednich europejskich rynków krótkoterminowych i umożliwia obsługę wszystkich procesów biznesowych niezbędnych do handlu energią elektryczną.

Informacje ogólne Widok portfolio Rynek Dnia Następnego (Day-Ahead) Rynek Dnia Bieżącego (Intraday)

Niewiążące dochodzenie

Informacje ogólne

Analiza: Możliwość wgrywania na Twoje konto wielu różnych zestawów danych - zarówno prognozy zużycia i produkcji energii elektrycznej, jak i już zmierzone ilości energii elektrycznej oraz dane pomiarowe.

Prognoza: Platforma handlowa wykorzystuje dostarczone przez Ciebie dane oraz opcjonalnie dane na żywo z naszej własnej Wirtualnej Elektrowni do prognozowania niezbilansowania w Twoim portfolio i oszacowania związanych z tym kosztów.

Handel: Korzystając z platformy NEXTRA, możesz zbilansować swoje portfolio w czasie rzeczywistym. Masz dostęp do rynków w różnych regionach Europy i możesz uczestniczyć w transakcjach future, na Rynku Dnia Następnego lub Rynku Dnia Bieżącego przez całą dobę.
Widok portfolio

W widoku portfolio możesz w wygodny sposób monitorować swoje prognozy i transakcje handlowe oraz wynikające z nich niedobory lub nadwyżki mocy w grupie bilansującej. Możesz zarządzać wszystkimi transakcjami online, tworzyć raporty i bezpośrednio pobierać raporty na swój komputer korzystając z panelu pobierania. Jednym kliknięciem możesz handlować energią lub zarządzać otwartymi pozycjami na różnych aukcjach lub w notowaniach ciągłych.
Rynek Dnia Następnego (Day-Ahead)

Na Rynku Dnia Następnego na giełdzie energii, możesz handlować energią elektryczną na dzień przed fizyczną dostawą. Za pośrednictwem platformy transakcyjnej NEXTRA możesz umieszczać swoje krótkoterminowe elastyczne oferty na aukcjach godzinowych lub piętnastominutowych, w zależności od ceny.
Rynek Dnia Bieżącego (Intraday)

Za pomocą NEXTRA możesz zarządzać swoim portfolio w dniu dostawy w systemie handlu ciągłego. Na Rynku Dnia Bieżącego bezpośrednio i łatwo kompensować krótkoterminowe zmiany w prognozach.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej platformie handlowej? Więcej informacji znajduje się na stronie produktu NEXTRA stronę produktów NEXTRA

Służymy Ci naszą pomocą

Wraz z naszym zespołem traderów energii elektrycznej, ekspertami IT, inżynierami systemów informatycznych i innymi ekspertami z dziedziny energetyki, od 2009 roku prowadzimy Wirtualną Elektrownię. Poprzez inteligentne sterowanie i koordynację połączonych ze sobą jednostek energetycznych, przyczyniamy się do stabilności systemu energetycznego. Ponadto, jako uznana spółka obrotu energią, jesteśmy aktywni na wszystkich głównych rynkach energetycznych w Europie. Ten skoncentrowany know-how został wykorzystany przy tworzeniu naszej platformy handlowej NEXTRA. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Fakty i liczby

11049
 
Instalacje
9016
MW 
Moc
627,7
w 2018 
Obrót
197
 
Pracownicy
10
 
Lokalizacje
2009
 
Założono

Zapytania dotyczące platformy tradingowej NEXTRA

Służymy Ci radą we wszystkich aspektach planowania i realizacji Twojej Wirtualnej Elektrowni!
Jeżeli chcsz uzyskać więcej informacji o naszym rozwiązaniu Software-as-a-Service NEMOCS, prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Możesz również zadzwonić do nas bezpośrednio pod numer+48 515 471 640 . Z pewnością chętnie Ci pomożemy!