The power of many

Moja elektrownia +48 515 471 640
Komunikaty prasowe i wiadomości od Next Kraftwerke

Aktualności

Tutaj można przeczytać wiadomości i aktualne komunikaty prasowe firmy Next Kraftwerke.

Elektrownie Next
News

Next Kraftwerke wprowadzają nowe instalacje fotowoltaiczne ReneSola na polski rynek energetyczny

Od marca 2018 roku Next Kraftwerke będą odbierać energię z nowych instalacji fotowoltaicznych firmy ReneSola (w sumie 35 MW). ReneSola, jest producentem i dostawcą energooszczędnych produktów oświetleniowych i technologii solarnych 

Więcej informacji
Podgląd platformy handlu energią elektryczną NEXTRA.
News

Pierwszy klient nowego portalu handlowego NEXTRA firmy Next Kraftwerke

Eoly rozpoczyna pracę z NEXTRA. Belgijska firma energetyczna jest pierwszym klientem, który wdraża do użytkowania nową platformę handlową NEXTRA. Platforma ta umożliwia producentom energii i jej odbiorcom handel na rynkach energii w całej Europie bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów pozwoleń i inwestycji związanych z tworzeniem łączności giełdowej, przez co daje dostęp nowym graczom do rynków energii.

Więcej informacji
Stwórz własną Wirtualną Elektrownię za pomocą rozwiązania VPP-as-a-service Nemocs
News

Next Kraftwerke wprowadza NEMOCS – nowe modułowe rozwiązanie typu SaaS (Software as a Service)

Na targach w Essen “E-world 2018” Next Kraftwerke przedstawiła NEMOCS, nową usługę umożliwiającą użytkownikom prowadzenie własnej, wirtualnej elektrowni.Dostawcy energii i operatorzy sieci mogą wykorzystywać NEMOCS do łączenia ze sobą rozproszonych podmiotów rynku energetycznego – takich jak wytwórców, odbiorców czy jednostki przechowujące energię – w celu agregacji ich mocy i wynikającej elastyczności. Za pomocą technologii zdalnego sterowania każdy z podmiotów może być wykorzystywany jako element większej sieci. 
Więcej informacji
Sprzedawca energii Next Kraftwerke
News

Portfel Next Kraftwerke odnotował w 2017 r. znaczący wzrost

W 2017 roku Wirtualna Elektrownia Next Pool wzrosła o 1,35 gigawatów do w sumie czterech gigawatów. Oznacza to 50-procentowy wzrost na koniec 2017 roku w porównaniu do zeszłorocznego portfela. W ten sposób Grupa Next Kraftwerke, do której należy Elektrownie Next, wzmocniła swoją pozycję operatora jednej z największych Wirtualnych Elektrowni w Europie.

Więcej informacji
Lotte Lehmbruck jest osobą kontaktową dla prasy w Next Kraftwerke.

Kontakt z prasą

Lotte Lehmbruck

Masz zapytanie prasowe lub chciałbyś zostać dodany do listy dystrybucyjnej prasy?